Όλα τα Προϊόντα
-
αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
στερεός φραγμός αλουμινίου
-
Φραγμός αργιλίου 7075
-
Επίπεδος φραγμός αργιλίου
-
αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
Πλάκα αλουμινίου θαλάσσιας ποιότητας
-
Κοίλος σωλήνας αλουμινίου
-
στρογγυλοσωλήνες από αλουμίνιο
-
τετραγωνικός σωλήνας αλουμινίου
-
ΦίλιπΑυτή είναι μια φανταστική πλατφόρμα προμήθειας, προσεκτική εξυπηρέτηση και καλό ποιοτικό προϊόν -
ΤονΗ ζωή είναι ένα λευκό φύλλο χαρτιού, πάνω στο οποίο ο καθένας μας μπορεί να γράψει μια λέξη ή δύο. -
Μάικλ.Καλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
ΣυνεργαστείτεΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
GTOΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium alloy round bar ] αντιστοιχία 68 προϊόντα.
Δυραλουμίνη 2024 Αλουμίνιο Στρογγυλή ράβδο Στρίψιμο Τελική επεξεργασία επιφάνειας Εξωτερική διάμετρος 100 mm
| Χρόνος ανοχής: | Αμέσως. |
|---|---|
| Εκτέλεση: | Υψηλής αντοχής και άριστη αντίσταση κούρασης |
| Εφαρμογή: | Δομικά εξαρτήματα αεροσκαφών, τροχοί φορτηγών, ιατρικά όργανα και προϊόντα μηχανών βιδών |
Αντι-διαβρωτικό Αλουμίνιο Στρογγυλή ράβδο Αλουμίνιο κράμα 6063 T6 Ανωδικοποιημένο Αρχιτεκτονικό
| Τελευταία εκτατή δύναμη: | MPA 186 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη παραγωγής: | MPA 145 |
| Δύναμη κούρασης: | 68,9 MPa |
Υπερτελής μεγέθους κόκκων ράβδος καρβιδίου βολφραμίου για τρυπεία PCB ROD / τερματικά εργοστάσια
| Μέγεθος: | Διάμετρος 4--30mm διαθέσιμη |
|---|---|
| Βαθμός: | Συνιστάται 10% κοβάλτιο και 12% κοβάλτιο |
| certification: | ISO9001,CE,SGS |
Υψηλής αντοχής στρογγυλή ράβδος αλουμινίου 2A12 αντοχή στη διάβρωση συγκόλληση τόξου
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
| Όνομα: | Αργίλιο γύρω από τη ράβδο |
Βιομηχανική 6061 Αλουμινίου στρογγυλή ράβδο, θερμά εκχυλισμένο γυαλισμένο ράβδος αλουμινίου
| Σχήμα:: | Γύρω |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Βιομηχανικός |
| Επιφανειακή επεξεργασία:: | Φινίρισμα |
Επαγγελματική στρογγυλή σωλήνα αλουμινίου 100 - 6000mm μήκος δομή αεροσκάφους / τροχός φορτηγού
| Κράμα: | 6061 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
Ακριβές αδιάβροχο σωλήνα από κράμα αλουμινίου Αεροπορικά εξαρτήματα
| Κράμα: | 6063 6061 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
Κίτρινο επικαλυμμένο κούφιο σωλήνα αλουμινίου
| Κράμα: | 6063 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
Βιομηχανικός κούφος σωλήνας αλουμινίου, 6063 T6 σωλήνας αλουμινίου μη γυαλισμένο
| Κράμα: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική επεξεργασία, υλικό ανταλλακτικών κλπ. |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
Χρυσό σκόνη κούφιο σωλήνα αλουμινίου GB/T Πρότυπο για καλλυντικά σιδηροτροχιά
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική επεξεργασία, υλικό ανταλλακτικών κλπ. |
| Εξωτερική διάμετρο: | 8-1000 mm |

