All Products
-
PhilipDette er en fantastisk sourcingplattform, hensynsfull service og god kvalitet på produktet -
TungeLivet er et hvitt papirblad, derpå kan hver av oss skrive sine ord eller to. -
MichaelGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
SamarbeideGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
GTOGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin.
Keywords [ aluminum tube pipe ] kamp 60 Products.
Egendefinert form tynnvegg aluminiumsrør / 6061 aluminium firkantrør
| Outer Diameter: | 25.4mm through 457.2mm |
|---|---|
| Wall Thickness: | 1.65mm through 50.8mm |
| Shapes: | Rounds, squares and rectangles |
5083 O hult aluminiumsrør svært motstandsdyktig mot angrep fra sjøvann og kjemiske miljøer
| Ultimate Strength Minimum: | 45000 psi |
|---|---|
| Yield Strength Minimum: | 20000 psi |
| Weldability characteristics: | Good |
Høy korrosjonsbestandighet runde aluminiumsrør Lett sveiset 6063 T4 aluminiumsrør
| Outer Diameter: | 38MM |
|---|---|
| Wall Thickness: | 4.3MM |
| Tensile Strength: | 27 ksi |
2,78 G/Cc Tetthet Sømløst Aluminium Rundt Rør Høy Korrosjonsbestandighet 2024 T3
| Density: | 2.78 g/cc |
|---|---|
| Ultimate Tensile Strength: | 186 MPa |
| Tensile Yield Strength: | 75.8 MPa |
Anodisert 6061 T6 tykkveggs aluminiumsrør 6000mm kraftig vegg aluminiumsrør
| Wall Thickness: | 37MM |
|---|---|
| Outer Diameter: | 83.6MM |
| Strength-to-weight Ratio: | Excellent |
5052 H34 aluminium runde rør / strukturelle aluminiumsrør 3,8 mm veggtykkelse
| Outer Diameter: | 25.4mm through 450mm |
|---|---|
| Wall Thickness: | 3.8mm |
| Shapes: | Rounds |
Høyfast aluminium rundt rørverk, tynnvegg, for transport
| Surface Treatment: | Mill Finish |
|---|---|
| Machining characteristics: | Good |
| Applications: | strength structural components, aircraft, machine construction, military equipment, rivets. |
Konisk 5083 H112 runde aluminiumsrør svært motstandsdyktig mot kjemisk korrosjon i sjøvann
| Ultimate Strength Minimum: | 45000 psi |
|---|---|
| Yield Strength Minimum: | 20000 psi |
| Weldability characteristics: | Good |
Lett tykk vegg aluminiumsrør / Alu 6061 T6 aluminiumsrør
| Shapes: | Round Hollow |
|---|---|
| Corrosion Resistance: | Good |
| Strength-to-weight Ratio: | Excellent |
5086 H32 tykkvegget aluminiumsrør / aluminiumslegeringsrør God sveisbarhet
| Shapes: | Round Hollow |
|---|---|
| Ultimate Strength Minimum: | 42000 psi |
| Yield Strength Minimum: | 30000 psi |

