All Products
-
PhilipDette er en fantastisk sourcingplattform, hensynsfull service og god kvalitet på produktet -
TungeLivet er et hvitt papirblad, derpå kan hver av oss skrive sine ord eller to. -
MichaelGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
SamarbeideGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
GTOGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin.
Keywords [ aluminum tube pipe ] kamp 60 Products.
6101 T6 aluminium rundt rør høy elektrisk ledningsevne 2,55 mm tykkelse
| Ultimate Strength: | 200 MPA |
|---|---|
| Yield Strength: | 172 MPA |
| Enlongation: | 15% |
6063 T4 aluminium runde rør doble tunneler Høy korrosjonsmotstand
| Outer Diameter: | 38MM |
|---|---|
| Wall Thickness: | 4.3MM |
| Tensile Strength: | 27 ksi |
6063 T6 Ekstrudert Aluminium Rundt Rør Korrosjonsbestandighet Og Lett Å Sveise
| Outer Diameter: | 25.4MM |
|---|---|
| Wall Thickness: | 2.0MM |
| Tensile Strength: | 27 ksi |
1060 Alloy Aluminium Hule Aluminiumsstenger Lav styrke Høy renhet
| Formability: | Excellent |
|---|---|
| Wall Thickness: | 1.0mm |
| Shapes: | Rounds |
Profesjonelt aluminium rundt rør 100 - 6000 mm lengde flystruktur / lastebilhjul
| Alloy: | 6061 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
7075 6082 Aluminiumrør, Naturlig aluminium rundt rør Bruk i flystruktur
| Alloy: | 6082 2024 6061 7075 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
6063 T832 Aluminium hul rundstang Høy vekt - til styrke God bearbeidbarhet
| Applications: | window frames, door frames, roofs, and sign frames |
|---|---|
| Utility: | electrical components and conduit, pipe and tube for irrigation systems, architectural & building products |
| Corrosion resistance: | Excellent |
Beskyttelsesstrukturer 6061 Aluminium runde rør / aluminium runde rør
| Shapes: | Round Hollow |
|---|---|
| Corrosion Resistance: | Good |
| Strength-to-weight Ratio: | Excellent |
Høy styrke 6061 runde aluminiumsrør Korrosjonsmotstand Tynnvegget aluminiumsrør
| Shapes: | Round Hollow |
|---|---|
| Corrosion Resistance: | Good |
| Strength-to-weight Ratio: | Excellent |
Tynnvegg aluminium runde rør 6060 H112 stor diameter Sgs og Astm standarder
| Large diameter: | 540mm |
|---|---|
| Thin walled: | Only 8mm thickness |
| Aluminum alloy: | 6060 |

