Όλα τα Προϊόντα
-
αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
στερεός φραγμός αλουμινίου
-
Φραγμός αργιλίου 7075
-
Επίπεδος φραγμός αργιλίου
-
αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
Πλάκα αλουμινίου θαλάσσιας ποιότητας
-
Κοίλος σωλήνας αλουμινίου
-
στρογγυλοσωλήνες από αλουμίνιο
-
τετραγωνικός σωλήνας αλουμινίου
-
ΦίλιπΑυτή είναι μια φανταστική πλατφόρμα προμήθειας, προσεκτική εξυπηρέτηση και καλό ποιοτικό προϊόν -
ΤονΗ ζωή είναι ένα λευκό φύλλο χαρτιού, πάνω στο οποίο ο καθένας μας μπορεί να γράψει μια λέξη ή δύο. -
Μάικλ.Καλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
ΣυνεργαστείτεΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
GTOΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum tube pipe ] αντιστοιχία 60 προϊόντα.
6101 Τ6 Αλουμινίου Στρογγυλό σωλήνα υψηλή ηλεκτρική αγωγιμότητα πάχος 2,55 mm
| Τελευταία δύναμη: | 200 MPa |
|---|---|
| Ισχύς απόδοσης: | 172 MPa |
| Enlongation: | 15% |
6063 T4 Αλουμινίου Στρογγυλοσωλήνες Διπλές σήραγγες Υψηλή αντοχή στη διάβρωση
| Εξωτερική διάμετρο: | 38 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος Τοίχου: | 4,3 χλστ |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 27 ksi |
6063 T6 Στρογγυλοσωλήνες από αλουμίνιο που έχουν εκχυλιστεί, ανθεκτικότητα στη διάβρωση και εύκολη συγκόλληση
| Εξωτερική διάμετρο: | 25,4 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος Τοίχου: | 2,0 χιλιοστά |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 27 ksi |
1060 κράμα αλουμινίου κούφες ράβδοι αλουμινίου χαμηλή αντοχή υψηλή καθαρότητα
| Διαμορφώσιμο: | Εξοχος |
|---|---|
| Πάχος Τοίχου: | 1,0 mm |
| Σχήματα: | Γύροι |
Επαγγελματική στρογγυλή σωλήνα αλουμινίου 100 - 6000mm μήκος δομή αεροσκάφους / τροχός φορτηγού
| Κράμα: | 6061 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
7075 6082 Αλουμινένιο σωλήνα, φυσικό αλουμινένιο στρογγυλό σωλήνα Χρήση αεροσκαφών
| Κράμα: | 6082 2024 6061 7075 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
6063 T832 Αλουμινίου Κούφια Στρογγυλή ράβδο Υψηλό βάρος - Στην - Δυνατότητα
| Εφαρμογές: | κουφώματα παραθύρων, κουφώματα θυρών, στέγες και κουφώματα επιγραφών |
|---|---|
| Χρησιμότητα: | ηλεκτρικά εξαρτήματα και αγωγοί, σωλήνας και σωλήνας για συστήματα άρδευσης, αρχιτεκτονικά και οικοδ |
| Αντοχή στη διάβρωση: | Εξοχος |
Προστατευτικές Κατασκευές Σωλήνες Στρογγυλοί Αλουμινίου 6061 / Στρογγυλοί Σωλήνες Αλουμινίου
| Σχήματα: | Στρογγυλό Κοίλο |
|---|---|
| Αντοχή στη διάβρωση: | Καλός |
| Αναλογία δύναμη--βάρους: | Εξοχος |
Υψηλής αντοχής 6061 Αλουμινίου Στρογγυλό σωλήνα Αντίσταση στη διάβρωση Πύλη αλουμινίου λεπτού τοιχώματος
| Σχήματα: | Στρογγυλό Κοίλο |
|---|---|
| Αντοχή στη διάβρωση: | Καλός |
| Αναλογία δύναμη--βάρους: | Εξοχος |
Τύποι από αλουμίνιο λεπτού τοιχώματος 6060 H112 Μεγάλη διάμετρος Sgs And Astm πρότυπα
| μεγάλη διάμετρος: | 540 χιλιοστά |
|---|---|
| Λεπτό τοίχωμα: | Πάχος μόνο 8mm |
| Κράμα αργιλίου: | 6060 |

