Όλα τα Προϊόντα
-
αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
στερεός φραγμός αλουμινίου
-
Φραγμός αργιλίου 7075
-
Επίπεδος φραγμός αργιλίου
-
αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
Πλάκα αλουμινίου θαλάσσιας ποιότητας
-
Κοίλος σωλήνας αλουμινίου
-
στρογγυλοσωλήνες από αλουμίνιο
-
τετραγωνικός σωλήνας αλουμινίου
-
ΦίλιπΑυτή είναι μια φανταστική πλατφόρμα προμήθειας, προσεκτική εξυπηρέτηση και καλό ποιοτικό προϊόν -
ΤονΗ ζωή είναι ένα λευκό φύλλο χαρτιού, πάνω στο οποίο ο καθένας μας μπορεί να γράψει μια λέξη ή δύο. -
Μάικλ.Καλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
ΣυνεργαστείτεΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
GTOΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum tube pipe ] αντιστοιχία 60 προϊόντα.
Πυροσωλήνες από λεπτό αλουμίνιο / χρωματιστές σωλήνες από αλουμίνιο 6061 T6 ISO Standard
| Κράμα: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | μη γυαλισμένο, ανοδιωμένο, επικαλυμμένο με σκόνη. |
Δομικός σωλήνας από κράμα αλουμινίου 1-200mm Πάχος Χρήση μεταλλικού φράχτη
| Κράμα: | 6061 6063 |
|---|---|
| Μήκος: | 100-6000 mm |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | μη γυαλισμένο, ανοδιωμένο, επικαλυμμένο με σκόνη. |
Χρησιμοποίηση στον κλάδο της βιομηχανίας ακριβούς επεξεργασίας αλουμινίου τετραγωνικού διαμέτρου
| Κράμα: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
Ελαστικό κούφιο σωλήνα αλουμινίου αντίσταση στη διάβρωση
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική επεξεργασία, υλικό ανταλλακτικών κλπ. |
| Κράμα: | Σειρά 6000 |
Φυσική θερμομόνωση 6061 Κούφους σωλήνων αλουμινίου από σύνθετο χαρτί
| Κράμα: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
Ακριβές αδιάβροχο σωλήνα από κράμα αλουμινίου Αεροπορικά εξαρτήματα
| Κράμα: | 6063 6061 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
6060 Κούφος σωλήνας αλουμινίου Τ3 Τελικό ανωτισμένο σωλήνα αλουμινίου υψηλής συγκόλλησης Χρήση πύργου
| Κράμα: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
Δομή αεροσκάφους Αλουμινίου τετραγωνικό σωλήνα 6061 T6 Αλουμινίου τετραγωνικό κούφιο
| Αντοχή εφελκυσμού: | 45000 PSI |
|---|---|
| Ελάχιστη αντοχή απόδοσης: | 40000 PSI |
| Συγκολλητικότητα: | Εξοχος |
Φωτεινό ανωδικοποιημένο κούφιο σωλήνα αλουμινίου Διαφορετική επεξεργασία επιφανείας JC-P-50172
| Κράμα: | 6082 2024 6061 7075 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
Υψηλής αντοχής τετραγωνικός σωλήνας αλουμινίου / ελαφρύς βάρους 6061 τετραγωνικός ράβδος αλουμινίου
| Σχήματα: | Τετράγωνο Κοίλο |
|---|---|
| Αντοχή στη διάβρωση: | Καλός |
| Κατεργασία των χαρακτηριστικών: | Καλός |

