Όλα τα Προϊόντα
-
αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
στερεός φραγμός αλουμινίου
-
Φραγμός αργιλίου 7075
-
Επίπεδος φραγμός αργιλίου
-
αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
Πλάκα αλουμινίου θαλάσσιας ποιότητας
-
Κοίλος σωλήνας αλουμινίου
-
στρογγυλοσωλήνες από αλουμίνιο
-
τετραγωνικός σωλήνας αλουμινίου
-
ΦίλιπΑυτή είναι μια φανταστική πλατφόρμα προμήθειας, προσεκτική εξυπηρέτηση και καλό ποιοτικό προϊόν -
ΤονΗ ζωή είναι ένα λευκό φύλλο χαρτιού, πάνω στο οποίο ο καθένας μας μπορεί να γράψει μια λέξη ή δύο. -
Μάικλ.Καλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
ΣυνεργαστείτεΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
GTOΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum tube pipe ] αντιστοιχία 60 προϊόντα.
Βιομηχανικός κούφος σωλήνας αλουμινίου, 6063 T6 σωλήνας αλουμινίου μη γυαλισμένο
| Κράμα: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική επεξεργασία, υλικό ανταλλακτικών κλπ. |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
Καθαρό στρογγυλό αλουμινίου κούφιο σωλήνα για σκαλωσιά 8-1000mm διάμετρος
| Μήκος: | 100-6000 mm |
|---|---|
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική επεξεργασία, υλικό ανταλλακτικών κλπ. |
Χρυσό σκόνη κούφιο σωλήνα αλουμινίου GB/T Πρότυπο για καλλυντικά σιδηροτροχιά
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική επεξεργασία, υλικό ανταλλακτικών κλπ. |
| Εξωτερική διάμετρο: | 8-1000 mm |
Επικαλυμμένο με PVDF ανάγλυφο φύλλο αλουμινίου πλάτους 2500mm, χωρίς γρατσουνιές για φωτισμό
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Έγχρωμος επικαλυμμένος |
|---|---|
| Κουτσούκ: | Ανάγλυφο |
| Υλικό: | PE / PVDF |
Πίνακες από αλουμίνιο με ανάγλυφο μοτίβο πορτοκαλί φλούδας 3003 3004 5052 5005 5083 6061
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Έγχρωμος επικαλυμμένος |
|---|---|
| Κουτσούκ: | Ανάγλυφο |
| Υλικό: | PE / PVDF |
Στούκο Επεξεργασμένο φύλλο αλουμινίου, Επεξεργασμένο φύλλο ανωτισμού Πιστοποίηση ISO
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ανάγλυφο |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Δείγμα: | Διαθέσιμος |
Εμπορική Στούκα Εμφυτογραφημένη Αλουμινίου Coil Χαμηλής πυκνότητας εγκατάσταση φιλική
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ανάγλυφο |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Δείγμα: | Διαθέσιμος |
Κίτρινο επικαλυμμένο κούφιο σωλήνα αλουμινίου
| Κράμα: | 6063 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
Απαλό διακοσμητικό ανάγλυφο φύλλο αλουμινίου υψηλής αντοχής Προσαρμόστε χρώμα
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ανάγλυφο |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Δείγμα: | Διαθέσιμος |
Φωτεινή πλακέτα διαμαντιού αλουμινίου / καθρέφτης επιθεώρησης τελικής επεξεργασίας
| Κράμα:: | 3003,3004,3105 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία:: | Άλλες ουσίες |
| Πάχος:: | 2mm 3mm 4mm |

