All Products
-
PhilipDette er en fantastisk sourcingplatform, hensynsfuld service og produkt af god kvalitet -
TungeLivet er et hvidt papirblad, hvorpå hver af os kan skrive sine ord eller to. -
MichaelGode produkter, god service, god sourcingplatform til fremstilling af forskellige størrelser mælkeflasker, sojasauceflasker, gulvinsflasker. -
SamarbejdeGode produkter, god service, god sourcingplatform til fremstilling af forskellige størrelser mælkeflasker, sojasauceflasker, gulvinsflasker. -
GTOGode produkter, god service, god sourcingplatform til fremstilling af forskellige størrelser mælkeflasker, sojasauceflasker, gulvinsflasker.
Keywords [ aluminum tube pipe ] Kamp 60 Products.
Industrielt hult aluminiumsrør, 6063 T6 aluminiumsrør ikke poleret
| Alloy: | 6000 series |
|---|---|
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
| Temper: | O/F/T** |
Almindelig rund aluminium hulrør til stillads 8-1000 mm diameter
| Length: | 100-6000mm |
|---|---|
| Wall thickness: | 1-200mm |
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
Guldpulver hult aluminiumsrør GB/T Standard til kosmetisk rørring
| Wall thickness: | 1-200mm |
|---|---|
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
| Outer diameter: | 8-1000mm |
PVDF-belagt præget aluminiumsplade 2500 mm bredde ingen ridser til belysning
| surface treated: | color coated |
|---|---|
| stucco: | embossed |
| material: | PE / PVDF |
Orangeskrælmønster prægede aluminiumspaneler 3003 3004 5052 5005 5083 6061
| surface treated: | color coated |
|---|---|
| stucco: | embossed |
| material: | PE / PVDF |
Stucco præget aluminiumsark, præget anodiseringsark ISO-certificering
| surface treated: | Embossed |
|---|---|
| size: | customized |
| sample: | available |
Kommerciel stuk præget aluminiumsspole med lav densitet installationsvenlig
| surface treated: | Embossed |
|---|---|
| size: | customized |
| sample: | available |
Gul belagt hul aluminiumsrør forbindelsesdele høj intensitet
| Alloy: | 6063 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Glat dekorativ præget aluminiumsplade Høj styrke Tilpas farve
| surface treated: | Embossed |
|---|---|
| size: | customized |
| sample: | available |
Bright aluminium diamantplade / spejlfinish Checker anti-udskridningsplade
| Alloy:: | 3003,3004,3105 |
|---|---|
| Temper:: | 0-h112 |
| thickness:: | 2mm 3mm 4mm |

