All Products
-
PhilipDette er en fantastisk sourcingplatform, hensynsfuld service og produkt af god kvalitet -
TungeLivet er et hvidt papirblad, hvorpå hver af os kan skrive sine ord eller to. -
MichaelGode produkter, god service, god sourcingplatform til fremstilling af forskellige størrelser mælkeflasker, sojasauceflasker, gulvinsflasker. -
SamarbejdeGode produkter, god service, god sourcingplatform til fremstilling af forskellige størrelser mælkeflasker, sojasauceflasker, gulvinsflasker. -
GTOGode produkter, god service, god sourcingplatform til fremstilling af forskellige størrelser mælkeflasker, sojasauceflasker, gulvinsflasker.
Keywords [ aluminum tube pipe ] Kamp 60 Products.
Brugerdefineret aluminium hulrør ekstrudering højstyrke militærprodukter
| Alloy: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
6063 T5 Aluminium Firkantrør Bøjbart 90 Graders Aluminium Firkantrør
| Tensile Strength: Ultimate (UTS): | 180 MPA |
|---|---|
| Tensile Strength: Yield (Proof): | 140 MPA |
| Weldability: | Excellent |
Malet 3003 præget aluminiumsplade Oxidationsfinish Overflade Anti-korrosion
| surface treated: | color coated |
|---|---|
| stucco: | embossed |
| material: | PE / PVDF |
Stor diameter legeret aluminium massiv stang, solid aluminium stang sølvfarvet
| Application: | Industrial |
|---|---|
| : | Kina |
| Color: | silvery |
Høj intensitet hule aluminiumsrør / farvede aluminiumsrørstænger
| Alloy: | 6000 series |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
6063 Hult aluminiumsrør / anodiseret aluminiumsrør Metalbarrierebrug
| Length: | 100-6000mm |
|---|---|
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
| Alloy: | 6061 6063 |
Blå 6000 serie farvet aluminiumsrør 100-6000 mm længde teltstænger brug
| Length: | 100-6000mm |
|---|---|
| Wall thickness: | 1-200mm |
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
Sølv 6061 letvægts aluminiumsrør Ikke poleret tilpasset diameter
| Length: | 100-6000mm |
|---|---|
| Standard: | GB/T 3880.2-2012, GB/T 3190-2008 |
| Wall thickness: | 1-200mm |
2024 3003 hult aluminiumsrør, anodiseret farvet aluminiumsrør med høj renhed
| Alloy: | 2024 3003 6061 7075 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
6061 hult aluminiumsrør tyndvægget aluminiumsrør med høj styrke GB/T 3880-2012
| Alloy: | 6063 6061 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |

