All Products
-
PhilipDette er en fantastisk sourcingplattform, hensynsfull service og god kvalitet på produktet -
TungeLivet er et hvitt papirblad, derpå kan hver av oss skrive sine ord eller to. -
MichaelGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
SamarbeideGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
GTOGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin.
Keywords [ aluminum tube pipe ] kamp 60 Products.
Tilpasset hul aluminiumsrør ekstrudering, høy styrke, militære produkter
| Alloy: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
6063 T5 aluminium firkantet rør 90 grader bøybart aluminium firkantet boksrør
| Tensile Strength: Ultimate (UTS): | 180 MPA |
|---|---|
| Tensile Strength: Yield (Proof): | 140 MPA |
| Weldability: | Excellent |
Malt 3003 preget aluminiumsplate Oksidasjonsfinish Overflate Anti-korrosjon
| surface treated: | color coated |
|---|---|
| stucco: | embossed |
| material: | PE / PVDF |
Stor diameter legert aluminium solid stang, solid aluminium stang sølvfarget
| Application: | Industrial |
|---|---|
| : | Kina |
| Color: | silvery |
Høy intensitet hule aluminiumsrør / fargede aluminiumsrørstenger
| Alloy: | 6000 series |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
6063 hult aluminiumsrør / anodisert aluminiumsrør Metallbarrierebruk
| Length: | 100-6000mm |
|---|---|
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
| Alloy: | 6061 6063 |
Blå 6000-serien farget aluminiumsrør 100-6000 mm lengde teltstenger bruk
| Length: | 100-6000mm |
|---|---|
| Wall thickness: | 1-200mm |
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
Sølv 6061 lett aluminiumsrør Ikke polert tilpasset diameter
| Length: | 100-6000mm |
|---|---|
| Standard: | GB/T 3880.2-2012, GB/T 3190-2008 |
| Wall thickness: | 1-200mm |
2024 3003 Hul aluminiumrør, anodisert farget aluminiumsrør med høy renhet
| Alloy: | 2024 3003 6061 7075 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
6061 hult aluminiumsrør Tynnvegget aluminiumsrør med høy styrke GB/T 3880-2012
| Alloy: | 6063 6061 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |

