All Products
-
PhilipDette er en fantastisk sourcingplattform, hensynsfull service og god kvalitet på produktet -
TungeLivet er et hvitt papirblad, derpå kan hver av oss skrive sine ord eller to. -
MichaelGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
SamarbeideGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
GTOGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin.
Keywords [ aluminum tube pipe ] kamp 60 Products.
Tynn hul aluminiums rør / Farget 6061 T6 aluminiumsrør ISO-standard
| Alloy: | 6000 series |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Surface finish: | non polished,anodised,powder coated. |
Strukturelt rør av aluminiumslegering 1-200 mm tykkelse Bruk av metallgjerde
| Alloy: | 6061 6063 |
|---|---|
| Length: | 100-6000mm |
| Surface finish: | non polished,anodised,powder coated. |
CNC stor diameter aluminium firkantet rør presis prosess industribruk
| Alloy: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Fleksibelt hult aluminiumsrør Korrosjonsmotstand Bruk av bildeler
| Wall thickness: | 1-200mm |
|---|---|
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
| Alloy: | 6000 series |
Naturlig 6061 hul aluminiumsrør komposittplate termisk isolasjon
| Alloy: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Presisjons sømløse aluminiumslegeringsrør Luftfartsdeler Høy plastisitet
| Alloy: | 6063 6061 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
6060 hult aluminiumsrør T3 finish anodisert aluminiumsrør Høy sveisbarhet Tårnbygningsbruk
| Alloy: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Flystrukturer Aluminium Square Pipe 6061 T6 Aluminium Square Hollow
| Tensile Strength: | 45000 psi |
|---|---|
| Yield Strength Minimum: | 40000 psi |
| Weldability: | Excellent |
Bright anodisert hule aluminiumsrør Diverse overflatebehandling JC-P-50172
| Alloy: | 6082 2024 6061 7075 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Høy styrke aluminium firkantrør / lett 6061 aluminium firkantet stang
| Shapes: | Square Hollow |
|---|---|
| Corrosion Resistance: | Good |
| Machining Characteristics: | Good |

