All Products
-
PhilipDette er en fantastisk sourcingplatform, hensynsfuld service og produkt af god kvalitet -
TungeLivet er et hvidt papirblad, hvorpå hver af os kan skrive sine ord eller to. -
MichaelGode produkter, god service, god sourcingplatform til fremstilling af forskellige størrelser mælkeflasker, sojasauceflasker, gulvinsflasker. -
SamarbejdeGode produkter, god service, god sourcingplatform til fremstilling af forskellige størrelser mælkeflasker, sojasauceflasker, gulvinsflasker. -
GTOGode produkter, god service, god sourcingplatform til fremstilling af forskellige størrelser mælkeflasker, sojasauceflasker, gulvinsflasker.
Keywords [ aluminum tube pipe ] Kamp 60 Products.
Tyndt hult aluminiumsrør / farvet 6061 T6 aluminiumsrør ISO-standard
| Alloy: | 6000 series |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Surface finish: | non polished,anodised,powder coated. |
Strukturelt rør af aluminiumslegering 1-200 mm tykkelse metalhegn Brug
| Alloy: | 6061 6063 |
|---|---|
| Length: | 100-6000mm |
| Surface finish: | non polished,anodised,powder coated. |
CNC stor diameter aluminium firkantet rør Præcis proces industribrug
| Alloy: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Fleksibelt hult aluminiumsrør Korrosionsbestandighed Bildele Anvendelse
| Wall thickness: | 1-200mm |
|---|---|
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
| Alloy: | 6000 series |
Naturligt 6061 hul aluminiumsrør kompositplade termisk isolering
| Alloy: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Præcision sømløse aluminiumslegering rør luftfartsdele høj plasticitet
| Alloy: | 6063 6061 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
6060 hult aluminiumsrør T3 finish anodiseret aluminiumsrør Højsvejsbar tårnbygningsbrug
| Alloy: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Flystrukturer Aluminium Firkantet Pipe 6061 T6 Aluminium Square Hollow
| Tensile Strength: | 45000 psi |
|---|---|
| Yield Strength Minimum: | 40000 psi |
| Weldability: | Excellent |
Lys anodiseret hult aluminiumsrør Diverse overfladebehandling JC-P-50172
| Alloy: | 6082 2024 6061 7075 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Højstyrke aluminium firkantrør / Letvægts 6061 aluminium firkantstang
| Shapes: | Square Hollow |
|---|---|
| Corrosion Resistance: | Good |
| Machining Characteristics: | Good |

