Alle producten
-
aluminium ronde bar
-
aluminium stevige bar
-
7075 Aluminiumbar
-
Aluminium Vlakke Bar
-
in reliëf gemaakt aluminiumblad
-
de plaat van de aluminiumcontroleur
-
Aluminium plaatplaat
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
Aluminiumplaten van maritieme kwaliteit
-
Holle aluminium buis
-
ronde buizen van aluminium
-
aluminium vierkante pijp
-
- Philip.Dit is een fantastisch sourcing platform, attent service en goede kwaliteit product -
TONGHet leven is een blad wit papier, waarop ieder van ons zijn woord of twee kan schrijven. -
- Michael.Goede producten, goede service, goed inkoopplatform voor de productie van verschillende groottes melkflessen, soja sausflessen, gele wijnflessen. -
Werk samenGoede producten, goede service, goed inkoopplatform voor de productie van verschillende groottes melkflessen, soja sausflessen, gele wijnflessen. -
GTOGoede producten, goede service, goed inkoopplatform voor de productie van verschillende groottes melkflessen, soja sausflessen, gele wijnflessen.
zoekwoorden [ aluminum tube pipe ] wedstrijd 60 producten.
Dunne aluminium holle buis / gekleurde 6061 T6 aluminium buizen ISO-standaard
| Legering: | 6000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Oppervlakteafwerking: | niet gepolijst, geanodiseerd, gepoedercoat. |
Structurele aluminiumlegeringsbuizen 1-200 mm Dikte Metalen hek Gebruik
| Legering: | 6061 6063 |
|---|---|
| Lengte: | 100-6000 mm |
| Oppervlakteafwerking: | niet gepolijst, geanodiseerd, gepoedercoat. |
CNC grote diameter aluminium vierkant buis Precise Process Industry Gebruik
| Legering: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
Flexible Hollow Aluminium Tube Pipe Corrosion Resistance Automotive Parts Gebruik
| Wanddikte: | 1-200 mm |
|---|---|
| Applicatie: | industriële verwerking, materiaal voor reserveonderdelen enz. |
| Legering: | 6000 serie |
Natuurlijke 6061 holle aluminiumbuiscompositplaat
| Legering: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
Precision naadloze aluminiumbuis luchtvaartonderdelen hoge plasticiteit
| Legering: | 6063 6061 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
6060 Holle aluminiumbuis T3 Afwerking geanodiseerde aluminiumbuis hoge lasbaarheid Gebruik in torenbouw
| Legering: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
Luchtvaartuigenstructuur Aluminium vierkant buis 6061 T6 Aluminium vierkant hol
| Treksterkte: | 45000 psi |
|---|---|
| Opbrengststerkte minimaal: | 40000 psi |
| Lasbaarheid: | Uitstekend |
Heldere geanodiseerde holle aluminiumbuis Verschillende oppervlaktebehandeling JC-P-50172
| Legering: | 6082 2024 6061 7075 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
Hoge sterkte aluminium vierkant buis / lichtgewicht 6061 aluminium vierkant staaf
| Vormen: | Vierkant Hol |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid: | Goed |
| Het machinaal bewerken van Kenmerken: | Goed |

