Alle producten
-
aluminium ronde bar
-
aluminium stevige bar
-
7075 Aluminiumbar
-
Aluminium Vlakke Bar
-
in reliëf gemaakt aluminiumblad
-
de plaat van de aluminiumcontroleur
-
Aluminium plaatplaat
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
Aluminiumplaten van maritieme kwaliteit
-
Holle aluminium buis
-
ronde buizen van aluminium
-
aluminium vierkante pijp
-
- Philip.Dit is een fantastisch sourcing platform, attent service en goede kwaliteit product -
TONGHet leven is een blad wit papier, waarop ieder van ons zijn woord of twee kan schrijven. -
- Michael.Goede producten, goede service, goed inkoopplatform voor de productie van verschillende groottes melkflessen, soja sausflessen, gele wijnflessen. -
Werk samenGoede producten, goede service, goed inkoopplatform voor de productie van verschillende groottes melkflessen, soja sausflessen, gele wijnflessen. -
GTOGoede producten, goede service, goed inkoopplatform voor de productie van verschillende groottes melkflessen, soja sausflessen, gele wijnflessen.
zoekwoorden [ aluminum tube pipe ] wedstrijd 60 producten.
Custom aluminium holle buis extrusie hoge sterkte militaire producten
| Legering: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
6063 T5 Aluminium vierkant buis 90 graden Buigbaar Aluminium vierkant doos buis
| Treksterkte: Ultiem (UTS): | 180 MPa |
|---|---|
| Treksterkte: opbrengst (bewijs): | MPa 140 |
| Lasbaarheid: | Uitstekend |
Geverfd 3003 Geprikt aluminiumplaat Oxidatie Afwerking Oppervlakte Anti-corrosie
| Oppervlakte behandeld: | Kleurcoat |
|---|---|
| Gestookte: | Reliëf |
| Materiaal: | PE / PVDF |
Grote diameter legering aluminium massief staaf, massief aluminium staaf Zilveren
| Applicatie: | Industrieel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Kleur: | Zilverachtig |
Hoge intensiteit holle aluminiumbuis / gekleurde aluminiumbuispalen
| Legering: | 6000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
6063 Holle aluminiumbuis / geanodiseerde aluminiumbuis Metalen barrière Gebruik
| Lengte: | 100-6000 mm |
|---|---|
| Applicatie: | industriële verwerking, materiaal voor reserveonderdelen enz. |
| Legering: | 6061 6063 |
Blauw 6000-serie Kleur Aluminium Pipe 100-6000mm Lengte Tentpalen Gebruik
| Lengte: | 100-6000 mm |
|---|---|
| Wanddikte: | 1-200 mm |
| Applicatie: | industriële verwerking, materiaal voor reserveonderdelen enz. |
Zilver 6061 lichtgewicht aluminium buis niet gepolijst aangepaste diameter
| Lengte: | 100-6000 mm |
|---|---|
| Standaard: | GB/T 3880.2-2012, GB/T 3190-2008 |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
2024 3003 Holle aluminiumbuis, geanodiseerde gekleurde aluminiumbuis van hoge zuiverheid
| Legering: | 2024 3003 6061 7075 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
6061 Holle aluminiumbuis Dunwandige aluminiumbuisbuis hoge sterkte GB/T 3880-2012
| Legering: | 6063 6061 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |

