Όλα τα Προϊόντα
-
αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
στερεός φραγμός αλουμινίου
-
Φραγμός αργιλίου 7075
-
Επίπεδος φραγμός αργιλίου
-
αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλα αλουμινίου αεροσκαφών
-
Πλάκα αλουμινίου θαλάσσιας ποιότητας
-
Κοίλος σωλήνας αλουμινίου
-
στρογγυλοσωλήνες από αλουμίνιο
-
τετραγωνικός σωλήνας αλουμινίου
-
ΦίλιπΑυτή είναι μια φανταστική πλατφόρμα προμήθειας, προσεκτική εξυπηρέτηση και καλό ποιοτικό προϊόν -
ΤονΗ ζωή είναι ένα λευκό φύλλο χαρτιού, πάνω στο οποίο ο καθένας μας μπορεί να γράψει μια λέξη ή δύο. -
Μάικλ.Καλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
ΣυνεργαστείτεΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού. -
GTOΚαλά προϊόντα, καλή εξυπηρέτηση, καλή πλατφόρμα προμήθειας για την παραγωγή διαφορετικών μεγεθών μπουκαλιών γάλακτος, μπουκαλιών σάλτσου σόγιας, μπουκαλιών κίτρινου κρασιού.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum tube pipe ] αντιστοιχία 60 προϊόντα.
Προϊόντα στρατιωτικής χρήσης υψηλής αντοχής με εξώθηση κούφων σωλήνων από αλουμίνιο
| Κράμα: | 6063 6061 6060 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
6063 T5 Αλουμινίου τετραγωνικό σωλήνα 90 μοίρες εύκαμπτο αλουμινίου τετραγωνικό κουτί σωλήνα
| Αντοχή εφελκυσμού: Απόλυτη (UTS): | 180 Mpa |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό: Απόδοση (απόδειξη): | MPA 140 |
| Συγκολλητικότητα: | Εξοχος |
Βαμμένο 3003 Ανάγλυφο Φύλλο Αλουμινίου Επιφάνεια Οξείδωσης Αντιδιαβρωτικό
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Έγχρωμος επικαλυμμένος |
|---|---|
| Κουτσούκ: | Ανάγλυφο |
| Υλικό: | PE / PVDF |
Μεγάλη διάμετρος κράμα αλουμινίου Σκληρή μπάρα, Σκληρή ράβδος αλουμινίου Ασημένιο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Χρώμα: | Αργυροειδής |
Υψηλής έντασης κούφοι σωλήνες αλουμινίου / χρωματιστές πόλες σωλήνων αλουμινίου
| Κράμα: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
6063 Χώρο σωλήνα αλουμινίου / ανωτισμένο σωλήνα αλουμινίου Χρήση μεταλλικού φραγμού
| Μήκος: | 100-6000 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική επεξεργασία, υλικό ανταλλακτικών κλπ. |
| Κράμα: | 6061 6063 |
Μπλε Σειρά 6000 Χρωματιστό αλουμινένιο σωλήνα 100-6000mm μήκος Δάμβοι σκηνής Χρήση
| Μήκος: | 100-6000 mm |
|---|---|
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική επεξεργασία, υλικό ανταλλακτικών κλπ. |
Ασημένιο 6061 Ελαφρύ αλουμίνιο σωλήνα μη γυαλισμένο προσαρμοσμένη διάμετρος
| Μήκος: | 100-6000 mm |
|---|---|
| πρότυπο: | Ειδικότερα, η εν λόγω μέθοδος μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παρακολούθηση των επιβατών. |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
2024 3003 Κούφιο σωλήνα αλουμινίου, Ανοδιωμένο έγχρωμο σωλήνα αλουμινίου υψηλής καθαρότητας
| Κράμα: | 2024 3003 6061 7075 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |
6061 Κούφος σωλήνας αλουμινίου λεπτού τοιχώματος σωλήνας αλουμινίου υψηλής αντοχής GB/T 3880-2012
| Κράμα: | 6063 6061 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο/Π/Τ** |
| Πάχος Τοίχου: | 1-200 mm |

