Alle producten
-
aluminium ronde bar
-
aluminium stevige bar
-
7075 Aluminiumbar
-
Aluminium Vlakke Bar
-
in reliëf gemaakt aluminiumblad
-
de plaat van de aluminiumcontroleur
-
Aluminium plaatplaat
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
Aluminiumplaten van maritieme kwaliteit
-
Holle aluminium buis
-
ronde buizen van aluminium
-
aluminium vierkante pijp
-
- Philip.Dit is een fantastisch sourcing platform, attent service en goede kwaliteit product -
TONGHet leven is een blad wit papier, waarop ieder van ons zijn woord of twee kan schrijven. -
- Michael.Goede producten, goede service, goed inkoopplatform voor de productie van verschillende groottes melkflessen, soja sausflessen, gele wijnflessen. -
Werk samenGoede producten, goede service, goed inkoopplatform voor de productie van verschillende groottes melkflessen, soja sausflessen, gele wijnflessen. -
GTOGoede producten, goede service, goed inkoopplatform voor de productie van verschillende groottes melkflessen, soja sausflessen, gele wijnflessen.
zoekwoorden [ aluminum tube pipe ] wedstrijd 60 producten.
Industriële holle aluminiumbuis, 6063 T6 Aluminiumbuis Niet gepolijst
| Legering: | 6000 serie |
|---|---|
| Applicatie: | industriële verwerking, materiaal voor reserveonderdelen enz. |
| Woedeaanval: | O/F/T** |
Plain Round Aluminium Hollow Pipe voor steiger 8-1000mm Diameter
| Lengte: | 100-6000 mm |
|---|---|
| Wanddikte: | 1-200 mm |
| Applicatie: | industriële verwerking, materiaal voor reserveonderdelen enz. |
Goudpoeder holle aluminiumbuis GB/T-standaard voor cosmetische ferrule
| Wanddikte: | 1-200 mm |
|---|---|
| Applicatie: | industriële verwerking, materiaal voor reserveonderdelen enz. |
| Buitendiameter: | 8-1000 mm |
PVDF-gecoat geïmprimeerd aluminiumplaat 2500 mm breedte Geen schrammen voor verlichting
| Oppervlakte behandeld: | Kleurcoat |
|---|---|
| Gestookte: | Reliëf |
| Materiaal: | PE / PVDF |
Oranje schilpatroon geïmprimeerde aluminiumpanelen 3003 3004 5052 5005 5083 6061
| Oppervlakte behandeld: | Kleurcoat |
|---|---|
| Gestookte: | Reliëf |
| Materiaal: | PE / PVDF |
Stucco geïmprimeerde aluminiumplaat, geïmprimeerde anodiserende plaat ISO-certificering
| Oppervlakte behandeld: | Reliëf |
|---|---|
| Maat: | Aangepast |
| Steekproef: | Beschikbaar |
Commerciële Stucwerk Reliëf Aluminium Spoel Lage Dichtheid Installatievriendelijk
| Oppervlakte behandeld: | Reliëf |
|---|---|
| Maat: | Aangepast |
| Steekproef: | Beschikbaar |
Geel gecoate holle aluminiumbuis verbindende delen hoge intensiteit
| Legering: | 6063 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O/F/T** |
| Wanddikte: | 1-200 mm |
Glanzige decoratieve geïmprimeerde aluminiumplaat hoge sterkte Aanpassen van kleur
| Oppervlakte behandeld: | Reliëf |
|---|---|
| Maat: | Aangepast |
| Steekproef: | Beschikbaar |
Helder aluminium diamanten plaat / spiegel afwerking checker anti-slip plaat
| Legering:: | 3003,3004,3105 |
|---|---|
| Woedeaanval:: | 0-H112 |
| Dikte:: | 2mm 3mm 4mm |

