All Products
-
PhilipDette er en fantastisk sourcingplattform, hensynsfull service og god kvalitet på produktet -
TungeLivet er et hvitt papirblad, derpå kan hver av oss skrive sine ord eller to. -
MichaelGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
SamarbeideGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin. -
GTOGode produkter, god service, god innkjøpsplattform for produksjon av melkeflasker i forskjellige størrelser, soyasausflasker, flasker for gul vin.
Keywords [ aluminum tube pipe ] kamp 60 Products.
Industrielt hult aluminiumsrør, 6063 T6 aluminiumsrør ikke polert
| Alloy: | 6000 series |
|---|---|
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
| Temper: | O/F/T** |
Vanlig rundt hulrør i aluminium for stillas 8-1000 mm diameter
| Length: | 100-6000mm |
|---|---|
| Wall thickness: | 1-200mm |
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
Gullpulver hule aluminiumsrør GB/T standard for kosmetisk hylse
| Wall thickness: | 1-200mm |
|---|---|
| Application: | industrial processing,spare parts material etc. |
| Outer diameter: | 8-1000mm |
PVDF-belagt preget aluminiumsplate 2500 mm Bredde Ingen riper for belysning
| surface treated: | color coated |
|---|---|
| stucco: | embossed |
| material: | PE / PVDF |
Orange Peel Mønster pregede aluminiumspaneler 3003 3004 5052 5005 5083 6061
| surface treated: | color coated |
|---|---|
| stucco: | embossed |
| material: | PE / PVDF |
Stucco preget aluminiumsark, preget anodiseringsark ISO-sertifisering
| surface treated: | Embossed |
|---|---|
| size: | customized |
| sample: | available |
Kommersiell stukkatur preget aluminiumsspole med lav tetthet installasjonsvennlig
| surface treated: | Embossed |
|---|---|
| size: | customized |
| sample: | available |
Gule belagte hule aluminiumsrørsforbindelsesdeler med høy intensitet
| Alloy: | 6063 |
|---|---|
| Temper: | O/F/T** |
| Wall thickness: | 1-200mm |
Glatt dekorativ preget aluminiumsplate Høy styrke Tilpass farge
| surface treated: | Embossed |
|---|---|
| size: | customized |
| sample: | available |
Bright Aluminium Diamond Plate / Mirror Finish Checker Anti-Skid Plate
| Alloy:: | 3003,3004,3105 |
|---|---|
| Temper:: | 0-h112 |
| thickness:: | 2mm 3mm 4mm |

